Kup Svetog Krševana

Zadar, 13 - 14. 11. 2021.

Competitor list

 
Rbr Sail No HelmName Spol Club u12 Year Sex
1 ITA 9385 Giuseppe Montesano TPK Sirena 2008 M
2 ITA 1928 Noah Barbiero TPK Sirena 2007 M
3 ITA 9386 Alessandro Mangione TPK Sirena 2007 M
4 ITA 9476 Zala Sterni TPK Sirena 2009 F
5 ITA 9496 Giulio Marassi TPK Sirena u12 2010 M
6 ITA 8206 Vika Škerlavaj TPK Sirena 2007 F
7 ITA 9317 Axel Smotlak TPK Sirena 2007 M
8 ITA 9296 Guia Legiša TPK Sirena u12 2011 F
9 SLO 255 Jaka Valjavec JK Izola u12 2013 M
10 SLO 187 Filip Valjevec JK Izola u12 2011 M
11 POL 3434 Mikolaj Glab YC Olsztyn 2008 M
12 POL 2205 Marcin Krawczyk YC Olsztyn 2007 M
13 POL 2210 Mateusz Walczak YC Olsztyn 2009 M
14 POL 3440 Michal Musielak YC Olsztyn 2009 M
15 POL 987 Aleksander Glab YC Olsztyn u12 2010 M
16 CRO 1251 Luka Dokoza JK Uskok Zadar 2007 M
17 CRO 11 Ana Grubelić JK Uskok Zadar 2007 F
18 CRO 125 Roko Mlinar JK Uskok Zadar u12 2011 M
19 CRO 10 Pavle Mandić JK Uskok Zadar 2007 M
20 CRO 1091 Lucia Zoe Jukić JK Uskok Zadar u12 2011 F
21 CRO 1191 Vito Lav Baranović JK Uskok Zadar u12 2011 M
22 CRO 8 Lorando Lokas JK Uskok Zadar 2009 M
23 CRO 1041 Vito Šarić JK Uskok Zadar u12 2011 M
24 CRO 109 Tonka Car JK Uskok Zadar u12 2011 F
25 CRO 943 Marija Ilijašević JK Uskok Zadar u12 2010 F
26 CRO 94 Ivan Kalcina JK Uskok Zadar 2008 M
27 CRO 941 David Kalcina JK Uskok Zadar u12 2012 M
28 CRO 951 Maris Olić JK Uskok Zadar u12 2012 F
29 CRO 104 Andrea Bralić JK Uskok Zadar u12 2013 F
30 CRO 983 Roko Miočić JK Uskok Zadar u12 2011 M
31 CRO 1026 Valentina Jellić JK Mornar Split 2009 F
32 CRO 1224 Pia Jakšić JK Mornar Split 2009 F
33 CRO 1237 Toma Marić JK Mornar Split 2008 M
34 CRO 1027 Marin Trumbić JK Mornar Split 2008 M
35 CRO 1121 Marta Tudor JK Mornar Split 2009 F
36 CRO 991 Marko Pezelj JK Mornar Split u12 2012 M
37 CRO 1270 Toma Smirčić JK Split Split u12 2010 M
38 CRO 1268 Šime Bosna Rusković JK Split Split 2008 M
39 CRO 1128 Marko Barišić JK Split Split 2009 M
40 CRO 1278 Niko Plečaš JK Split Split 2009 M
41 CRO 268 Lorenzo Bertolino JK Split Split u12 2010 M
42 CRO 1213 Toma Grubišić JK Split Split u12 2010 M
43 CRO 1126 Rita Kljaković-Gašpić JK Split Split u12 2010 F
44 CRO 1138 Mislav Modrić JK Split Split 2008 M
45 CRO 126 Marta Lolić JK Split Split 2009 F
46 CRO 1228 Zoran Jakić JK Split Split 2010 M
47 CRO 13 Nina Marušić JK Zvir Hvar 2009 F
48 CRO 1238 Nikola Karković JK Zvir Hvar 2008 M
49 CRO 1084 Bartolo Bucat JK Zvir Hvar 2009 M
50 CRO 1235 Luka Ivančević JK Zvir Hvar u12 2010 M
51 CRO 238 Maks Ivušić JK Zvir Hvar u12 2010 M
52 CRO 1092 Jana Erceg JK Zvir Hvar 2009 F
53 CRO 1102 Benedikta Miličić JK Zvir Hvar u12 2014 F
54 CRO 1284 Helena Nielsen JK Zvir Hvar u12 2013 F
55 POL 2203 Pascal Kuzmicki YC Olsztyn u12 2010 M
56 POL 2194 Michal Szlaga YC Olsztyn u12 2010 M
57 POL 2002 Julian Zabielski YC Olsztyn u12 2011 M
58 POL 1528 Antoni Zabinski YC Olsztyn u12 2010 M
59 POL 2092 Robert Martyn YC Olsztyn u12 2010 M
60 POL 880 Kajetan Bujalski YC Olsztyn u12 2012 M
61 POL 2586 Maria Felska YC Olsztyn u12 2012 F
62 CRO 1058 Roko Uroda JK Tijat Vodice 2009 M
63 CRO 1142 Maro Uroda JK Tijat Vodice u12 2010 M
64 CRO 1220 Kjara Radnić JK Val Šibenik 2009 F
65 CRO 1147 Marul Vlahov JK Val Šibenik 2009 M
66 CRO 947 Lovre Radnić JK Val Šibenik u12 2012 M
67 CRO 1 Matej Gović JK Val Šibenik u12 2012 M
68 CRO 1155 Roko Čepić Zokić JK Labud Split 2007 M
69 ITA 1 David Palinić JK Labud Split u12 2012 M
70 CRO 1218 Lukas Krile JK Orsan Dubrovnik 2008 M
71 CRO 1120 Roko Tomšić JK Orsan Dubrovnik 2009 M
72 CRO 1214 Marin Pamuklić JK Orsan Dubrovnik 2009 M
73 CRO 938 Marin Domijan JK Orsan Dubrovnik u12 2010 M
74 CRO 1240 Mark Vladić JK Orsan Dubrovnik u12 2010 M
75 CRO 1033 Maroje Grgić JK Orsan Dubrovnik 2009 M
76 CRO 1039 Pina Buble JK Trogir Trogir 2007 F
77 CRO 1106 Tereza Buličić JK Trogir Trogir 2008 F
78 CRO 103 Max Čarija JK Trogir Trogir 2008 M
79 CRO 384 Bruna Pincivalli JK Trogir Trogir u12 2011 F
80 POL 2024 Filip Harasimovcz KSN Baltic Dzinnow 2007 M
81 POL 829 Maja Harasimovcz KSN Baltic Dzinnow 2009 F
82 POL 2154 Maja Storman KSN Baltic Dzinnow 2007 F
83 POL 2023 Jakob Szurko KSN Baltic Dzinnow 2008 M
84 POL 1805 Maja Ferenc KSN Baltic Dzinnow u12 2013 F
85 POL 1804 Amelia Feremnc KSN Baltic Dzinnow u12 2010 F
86 POL 1586 Mihat Kozronsci KSN Baltic Dzinnow 2009 M
87 POL 3481 Aleksander Lenart KSN Baltic Dzinnow 2009 M
88 POL 111 Jakob Chudyk KSN Baltic Dzinnow 2009 M
89 POL 2270 Antonina Chomont KSN Baltic Dzinnow u12 2011 F
90 POL 194 Hanna Chojnicka JKW Poznan u12 2010 F
91 POL 1829 Adam Cmojnicki JKW Poznan 2009 M
92 POL 3517 Jakob Kuras JKW Poznan 2007 M
93 POL 1929 Jan Makowski JKW Poznan 2007 M
94 POL 220 Jagoda Sawicka JKW Poznan u12 2010 F
95 CRO 1259 Mihovil Stipišić JK Zenta Split u12 2010 M
96 CRO 259 Grgo Bešker JK Zenta Split 2009 M
97 CRO 1003 Tanja Ozretić JK Zenta Split 2009 F
98 CRO 1002 Nikola Ferić JK Zenta Split 2009 M
99 CRO 796 Denis Kragić Marinić JK Zenta Split u12 2011 M
100 CRO 1083 Lora Dević JK Zenta Split u12 2010 F



Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com